همایش علمی حسابداری ،مدیریت و علوم مهندسی:

همایش علمی حسابداری ومدیریت همچنین همایش یافته های نوین در علوم مهندسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر برگزار شد

کد خبر: 57 تاریخ انتشار: 1394/12/15
همایش علمی حسابداری ومدیریت همچنین همایش یافته های نوین در علوم مهندسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر برگزار شد در همایش علمی یافته های نوین در علوم مهندسی مکانیک ، برق ، معماری و عمران ، تعداد 39 مقاله ارائه شد که از این تعداد پنج منتخب برگزیده و مابقی به صورت پوستر انتخاب شد که به مقالات برتر نیز هدایا و لوح تقدیر اهدا شد.
image

همایش علمی حسابداری ومدیریت همچنین همایش یافته های نوین در علوم مهندسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر برگزار شد

در همایش علمی یافته های نوین در علوم مهندسی مکانیک ، برق ، معماری و عمران ، تعداد 39 مقاله ارائه شد که از این تعداد پنج منتخب برگزیده و مابقی به صورت پوستر انتخاب شد که به مقالات برتر نیز هدایا و لوح تقدیر اهدا شد.

منتخبین : فرزانه سلیمانی با مقاله تحت عنوان : ( بررسی پایداری اغتشاش کوچک توربین بادی و...) و محمد جواد نجفی اندرور ( طراحی و ساخت یاتاقان و ... ) و دکتر ولی قاسمی نژاد ( استفاده از فوندانسیون باگتی و...) و حمید پاشا زانوس ( شبیه سازی عددی فرآیند تحریک لایه مرزی به وسیله تزریق حباب ) دکتر احمد احمدی ( داده های واحد اندازه گیری فازور و شبکه عصبی ) مقالات خود را ارائه دادند.

در همایش علمی آینده پژوهی در حوزه های حسابداری ، مدیریت و مهندسی نیز بیان داشت : تعداد 25 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شد که از بین انها پنج مقاله به صورت سخنرانی و بقیه به صورت پوستر ارائه شد.

منتخبین : آزیتا شرج شریفی ، امیر خزایی ، نسیم حسن نیا ، مجتبی لاتی و دکترحسن دیواندری مقالات خود را به صورت سخنرانی ارائه دادند.

روابط عمومی دانشگاه آزاد واحد نوشهر

برچسب‌ها : حسابداری - درختکاری - مهندسی - همایش - واحد نوشهر

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 564    ديروز: 772    اين ماه: 7868    تاکنون : 1663692