احداث سرای گلخانه هوشمند :

جلسه بررسی احداث سرای گلخانه هوشمند در محوطه دانشگاه آزاد اسلامی نوشهر

کد خبر: 218 تاریخ انتشار: 1400/4/8
جلسه بررسی احداث سرای گلخانه هوشمند به ریاست فرماندار شهرستان نوشهر و با حضور بصیری ریاست دانشگاه آزاد نوشهر، تیر مدیر جهاد کشاورزی و سایر مسئولان مربوطه در فرمانداری شهرستان نوشهر برگزار شد.
image

 

 

این جلسه به ریاست سعید یزدانی فرماندار شهرستان نوشهر و با حضور بصیری ریاست دانشگاه آزاد نوشهر، تیر مدیر جهاد کشاورزی و سایر مسئولان مربوطه جهت راه اندازی سرای گلخانه هوشمند برای آموزش دانشجو و آموزش تخصصی گلخانه داران برگزار شد.

 سعید یزدانی فرماندار شهرستان نوشهر در این جلسه با بیان اینکه غرب استان مازندران بالاخص شهرستان نوشهر پایلوت گل و گیاه در استان می باشد و دانش و مهارت این کار در ژن مردم این دیار است و سیاست ما نیز رونق این بخش در این شهرستان است.

وی ادامه داد: هرجا صحبت از تخصص است بی شک با نام دانشگاه گره خورده است و این کار که با مشارکت دانشگاه، شرکت های دانش بنیان و  گلخانه داران در شرف انجام است، بی شک نوید روزهای خوب برای انجام یک کار تخصصی و دانش محور برای توسعه و رونق بیشتر صنعت گل وگیاه در شهرستان نوشهر است.

همچنین در این جلسه بصیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر ضمن ارائه گزارشی از اماکانات و قابلیت های این واحد جهت احداث گلخانه ، خواهان همکاری هرچه بیشتر فرمانداری و سایر ادارات مربوط جهت تسریع در روند امور شد. 

 

روابط عمومی  دانشگاه آزاد نوشهرنظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد


دفتر بازرسی دانشگاه


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 376    ديروز: 1041    اين ماه: 1417    تاکنون : 2213129