انتصاب:

مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر منصوب شد

کد خبر: 156 تاریخ انتشار: 1398/4/4
مراسم معارفه آقای علی بصیری به‌ عنوان مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر با حضور مسئول و معاونین سازمان بسیج اساتید استان مازندران و هیئت رئیسه واحد نوشهر در سالن کنفرانس این واحد دانشگاهی برگزار شد.
image

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر عباس تبار مسئول سازمان بسیج اساتید استان مازندران در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهر و تبریک روز بسیج اساتید، ساماندهی اساتید انقلاب، شکل گیری تفکر بسیجی و اساتید تراز انقلاب را از مهمترین دلایل تأسیس بسیج اساتید دانست.

مسئول سازمان بسیج اساتید استان مازندران افزود: نیاز به تشکیل ستادی واحد جهت هماهنگی بین تمام مجموعه های بسیجی در دانشگاه بیش از پیش حس می شود تا همه بسیجیان جامعه نخبگانی متحدالشکل به انجام امور بپردازند.

رحمت عباس تبار اضافه کرد: همانطور که بسیج دانشجویی در انجام برخی از امور مرتبط به دانشجویان خوب عمل کرده است؛ بسیج اساتید نیز در انجام کارها قدرتی فراتر از دیگر مجموعه ها را دارد و هم افزایی بین این دو مجموعه همراه با ابتکار و نوآوری و خلاقیت برای انقلاب و فعالیت انقلابی مثمر ثمر خواهد بود.

مسئول سازمان بسیج اساتید استان در ادامه بیان کرد: بسیج به عنوان بازوی توانمند دانشگاه باید به کمک جامعه و دانشگاه و مدیران دانشگاهی بشتابد و با رویکردی حل المسائلی به برطرف نمودن مشکلات کشور بپردازد و ظرفیت بالای خود را نشان دهد.

لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه جناب آقای دکتر کیا رئیس محترم واحد ضمن خیر مقدم و گرامیداشت 31 خرداد سالروز شهادت شهید چمران و روز بسیج اساتید بیاناتی را در خصوص بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری ارائه و نقش بسیج اساتید را در تربیت و هدایت صحیح دانشجویان بعنوان مدیران آینده کشور بسیار پراهمیت دانسته و همچنین شناخت برکات انقلاب، امیدبخشی به نسل جوان، بصیرت افزایی، توجه به رشد علمی کشور و تقویت روحیه جهادی را بخشی از رسالت اساتید در بیانه گام دوم انقلاب برشمردند و دانشگاه آزاد اسلامی را بعنوان یک مرکز علمی پویا تحول گرا در گام دوم انقلاب بیان داشتند.

در پایان آقای بصیری ، مسئول بسیج اساتید واحد نوشهر ضمن دریافت حکم انتصاب خود گزارشی از عملکرد و برنامه های آتی بسیج اساتید واحد ارائه نمودند

 

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوشهرنظرات بینندگان

نام

پست الکترونیک

نظر

عبارت امنیتی

اگر قادر به خواندن اعداد نيستيد صفحه را refresh كنيد


دفتر بازرسی دانشگاه


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 643    ديروز: 887    اين ماه: 3612    تاکنون : 2111682