گروه: اطلاعیه ها

ارائه تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی ازدواج به دانشجویان

کد خبر: 36 تاریخ انتشار: 1393/10/29

ارائه تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی ازدواج به دانشجویان

 معاونت دانشجویی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به دانشجویانی که تاریخ ازدواج انها از 6 شهریور 1393 به بعد باشد، وام ازدواج 10 میلیون تومانی ارائه می دهد.
دانشجویان می توانند از طریق سامانه معاونت دانشجویی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www. stu. iau. ir برای این وام ثبت نام کنند تا پس از بررسی اداره کل صندوق رفاه و بیمه دانشجویی و اعلام مراتب به شعبات پست بانک مورد نظر وام مذکور را دریافت کنند.
تسهیلات مذکور به دانشجویان فعال دانشگاه آزاد اسلامی که در ترم جاری ثبت نام کرده اند، ارائه خواهد شد، همچنین دانشجویانی که قبل از این تاریخ ازدواج کردند شامل این بخشنامه نشده و مطابق بخشنامه قبلی تسهیلات ۱۵ میلیون ریالی و با بازپرداخت ۲۰ ماهه دریافت خواهند کرد.
کارمزد این وام ۱۴ درصد با بازپرداخت ۵ ساله است و در صورتی که هر دو دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی باشند مبلغ مذکور به هر دو نفر تعلق می‌گیرد، همچنین شرایط ضامنین مطابق با شرایط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده و استعلامات مربوطه جهت اقساط معوقه یا داشتن چک برگشتی جهت متقاضی و ضامن توسط بانک عامل صورت خواهد پذیرفت.
تصویر صفحه اول و دوم شناسنامه دانشجوی متقاضی، تصویر کارت ملی دانشجوی متقاضی، تصاویر ۵ صفحه اول سند ازدواج و تصاویر شناسنامه ضامن و کارت ملی وی از جمله مدارک لازم برای ثبت نام دریافت این وام است. اصل شناسنامه مربوط به هر زوج دانشجو، اصل کارت ملی و دانشجویی، ارائه گواهی اشتغال به تحصیل در ترم جاری یا فرم ثبت نام و انتخاب واحد در ترم جاری، ارائه عقد نامه/سند ازدواج، ارائه سفته خام به مبلغ ۱۵۵۰۰۰۰۰۰ ریال، ارائه چک ضمانت به مبلغ ۱۵۵۰۰۰۰۰۰ ریال در وجه پست بانک ایران بدون درج تاریخ و واریز ۷۰۰۰۰۰ ریال توسط متقاضی تسهیلات جهت افتتاح حساب و کپی فیش تلفن محل سکونت جهت دریافت کد پستی معتبر از جمله مدارک مورد نیاز برای معرفی متقاضی به بانک های عامل است.
اصل کارت ملی، اصل شناسنامه، ارائه نامه کسر از حقوق از ذیحسابی یا امور مالی سازمان متبوع ممهور به مهر سازمان، آخرین حکم کارگزینی و فیش حقوقی ممهور به مهر سازمان متبوع برای ضمانت کنندگان الزامی است.
بررسی مدارک وام صرفا توسط بانک عامل صورت پذیرفته و تأیید صحت مدارک ارسالی بر عهده بانک خواهد بود همچنین در صورتی که متقاضیان در هر مرحله با مشکلی مواجه شدند و یا فرایند ثبت نام تا دریافت وام بیش از ۳۰ روز به طول انجامید به آدرس mirzadeh@iau. ac. ir یا kardar@iau. ac. ir ایمیل ارسال کنند.

 

برچسب‌ها :